2012  

Zondag 23/09 

DANIËL VAN DER HOEVEN 
pianorecital
Zondag 14/10

TRIO VIDALITA  
‘De Nacht Wacht’
 
Kinderconcert (Oktober kindermaand)

Zondag 28/10 TRIO CANTORUM
Romantisch programma (klarinet, cello en piano)
Zondag 25/11 ENSEMBLE LUMAKA EN SABINE WÜTHRICH
‘Noël de France’ (Sopraan, fluit en harp)

Zondag 16/12

CHORAL VOICES & KOOR MAGNIFICAT
Kerstconcert
(Magnificat van John Rutter en Christmas Carols)
   
2013   
 Zondag 27/01 WOLFGANG MANZ
‘Romantic piano’ (pianorecital) 
 Zondag 24/02 TRIO TRIVERSA
‘De vergankelijkheid der liefde’
(zang, altviool en piano)
 Zaterdag 16/3 HET NOORDELIJK BACH CONSORT
‘Johannes passion’ J.S. Bach
 Zondag 24/03 AMUSE-OREILLE
 ‘Rondom Barok’ (mandoline en gitaar duo)
 Zondag 28/04 TAMARA ELIZBARASHVILI
pianorecital 
Dinsdag 30/04 WIETSE MEINARDI
‘Kronings-concert’ (orgel)
Zondag 23/06 SIETZE DE VRIES
orgelconcert
Zondag 25/08 CAMIEL BOOMSMA
Wagner programma (pianorecital)

Zondag 22/09

GEERT BIERLING
‘Trappen en blazen’
(transcripties van orkestwerken
op orgel en drukwindharmonium)
Zondag 13/10 TRIO SULEIKA
‘Het mysterie van het verdwenen geluid’
(kinderconcert
Zondag 27/10 FOLKE NAUTA
pianorecital
Zaterdag 16/11 NOORDELIJK BACH CONCORT
Bach cantates
Zondag 15/12 ARPEGGIO
Kerstconcert (kamerkoor)
   
2014  
Zondag 26/01 DUO SANS SOUCI
'A la recherche du temps perdu' (salonmuziek)
Zondag 23/02 MARGARETHA CONCORT
‘Music for a While’ (muziek 17e eeuw)
Zondag 23/03 AEOLUS (cellokwartet)
Zondag 27/04 MEPHISTO (Piano duo)
Zondag 18/05 BERNARD WINSEMIUS orgelconcert
Zondag 22/06 MARIA LEBEDEVA & GERWIN HOEKSTRA     
Studenten Pr. Claus Conservatorium (orgelconcert)
Zondag 24/08 THEO JELLEMA    
‘Geïnspireerd door Bach’ (orgelconcert)
Zondag 28/09 THE ATLANTIC TRIO     
Klassiek concert (viool, cello en piano)
Zondag 26/10 MARIETTA PETKOVA
Klassiek concert (pianorecital)
Zondag 23/11 RODEN GIRL CHORISTERS
Een vocale wandeling
(meisjeskoor met orgel Sietze de Vries
Zondag 14 /12 DRENTS KAMERKOOR
Messe de minuit Kerstconcert
(orge:l Wietse Meinardi)
   
2015  
Zondag 25/01 PREATORIUS
'Eb en vloed' (blokfluitensemble)
Zondag 22/02 IRENE MAESSEN & RUCOLF JANSEN
'
Auf Flügeln des Gesanges' (zang en piano)
Zondag 22/03 TIM WINTERSOHL & HANS-ERIK DIJKSTRA
De Meesterwerken van Moeder Natuur'
(fluit en piano met fotografie van Jane Wintersohl)
Zondag 26/04 HAYDN JEUGD STRIJKORKEST
 
Symfonisch concert
Zaterdag 23/05   HARM TIMMER, JACQUES BOLHUIS & MANUEL CLAASEN
'Zorgeloos Zomer Zingen'
(meezingconcert + orgel, piano en blokfluiten)
Zondag 28/06 DUO DEJONGDEJONG
orgel/harmoniumconcert 2 en 4 handig 
Zondag 23/08  WOUTER BLACQUIÈRE
'
Parijs – van Barok tot Laat Romantiek' (orgelconcert)
Zondag  27/09 WISHFUL SINGING
'
Something old- Something new' (female a cappella)
Zondag 11/10  STUDENTEN SCHOOLNUZIEK
'Het orkest en het verdwenen geluid' (kinderconcert) 
Zondag 25/10  WYNEKE JORDANS & LEO VAN DOESELAAR     
'Paris, Paris' (pianorecital)
Zondag 22/11  MATANGI STRIJKKWARTET
Klassiek programma 
Zondag 13/12 NORTHERN VOICES
'Messiah Highlights & Carols'  Kerstconcert (kamerkoor)
   
 2016  
Zondag 24/01  GIARDINO MUSICALE
'Bach’s Curiosities'(Barokensemble)
Zondag 28/02 DANA ZEMTSOV & CATHELIJNE NOORLAND
'
Romantic metamorphoses' (altviool en piano) 
Zondag 20/03 DARIA VAN DEN BERCKEN pianorecital 
Zondag 24/04 SINTIROMARUS
'
Impressions of gipsy life' (Zigeunermuziek ensemble) 
Zondag 22/05  SANDER VAN MARION
'Een muzikale reis door Europa'
Jubileum orgelconcert (60 jaar organist) 
Zaterdag 25/06 MINNE VELDMAN orgelconcert 
Zondag 28/08  HARM TIMMER & JACQUES BOLHUIS
'
Zorgeloos Zomer Zingen 2' (meezingconcert)
Zondag 18/09 Morgenstern Trio
Haydn, Schumann en Chausson 
Zondag 09/10  Lichterlaaie Muziekvoorstelling
Kinderconcert (Oktober-kindermaand) 
Zondag 23/10 Helena Bosilova, Picturing Scriabin
Chopin, Sriabin en Rachmaninov
Zondag 06/11  Noordelijk Bach Consort 20 jaar Erschallet Trompeten
Drie cantates van J.S. Bach 
 Zondag 11/12 Asser Kamerkoor Arpeggio in aanloop naar Kers
met strijk- en koperkwartet
2017  
 Zondag 22/01 Lavinia Meijer harpconcert
The Glass effect
Zondag 19/02 Lucie Horsch blokfluitconcert
begeleid door Alexandra Nepomnyashchaya: piano

 

Zondag 26/03 Bijzonder jong talent
Camille Buitenhuis: viool  
Maarten Oomes: gitaar
Libor van der Boom: hoorn
Caspar Westerman: cello
Beg. Irina Osetskaya: piano
Zondag 23/04 Frans & Maria Fiselier Sea Pictures
Begeleiding: Jeroen Sarphati: piano
Zondag 28/05 Leonore Lub orgelconcert
Zondag 25/06 Meezingavond 'ZorgeloosZomerZingen
'Harm Timmer & Jacques Bolhuis: orgel/piano
Vrijdag 28/07 Peter de Grote Festival

Esther Kuiper (mezzosopraan), Eva van Haaften (viool), 
Yoram Ish Hurwitz (piano) en het

Hermitage kwartet: Jacobien Rozemond (viool), Floor le Coultre (viool)
Francien Schatborn (altviool) en Will McLeish (cello).

Zondag 27/08 Stef & Gerdine Tuinstra orgel/zang
Duitse romantiek in lied- en orgelkunst